Водопостачання та водовідведення

Практично лише один раз за весь період експлуатації будівлі перед нами постає питання прокладання систем водопостачання та водовідведення. Саме тому потрібно пам’ятати про те, що у цій справі варто довіритись спеціалістам, від професійності яких і залежатиме те, як функціонуватиме надалі сама система. «Енергон Груп» пропонує послуги з комплексного обслуговування систем водопостачання і водовідведення.

Встановлення системи водопостачання та водовідведення включає у себе багато процесів, серед яких: розводка труб холодної та гарячої води, каналізації безпосередньо до користувача, монтаж системи рециркуляції та колекторів, тепло- та шумоізоляція. А ще: гідравлічне випробування та сам запуск в експлуатацію.

Швидко та без зусиль вам допоможуть справитися із всім наші висококваліфіковані фахівці, які забезпечать безперебійну роботу встановлених систем на усіх етапах. Більше того, ми займаємося не лише встановленням та введенням в експлуатацію водопровідних та каналізаційних систем, а й пропонуємо повний комплекс робіт, в тому числі і по наданні послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Варто відзначити, що усі вищевказані роботи виконують у три етапи. Так, на стадії проектування системи водопостачання та каналізації спеціалістами планується розташування всього сантехнічного обладнання на основі побажань наших клієнтів, або виходячи з дизайн-проекту об’єкта. Це дуже важливий етап роботи, у якому окрім вихідних даних для проектування, потрібно також узгодити проектну документацію у відповідних інстанціях, і лише після цього приступати до складання детального плану майбутнього проекту з урахуванням параметрів та особливостей ефективного водопостачання та каналізації.

Наступний крок — прокладання труб та безпосередній монтаж системи. І тут, знову ж таки, усе ґрунтується на грамотному монтажі системи. Від якості виконання цих робіт залежатиме стабільність подачі води та її відведення в помешканні чи в нежитловому об’єкті. Компанія «Енергон Груп» гарантує вам відмінний результат — дотримуючись законодавчих норм якості та безпеки, на основі професійного проектування, а також кращих конструкторських розробок наші фахівці проведуть усі необхідні монтажні роботи та забезпечать приміщення безперебійним водопостачанням.

А завершальним етапом робіт є установка обладнання для водопостачання і каналізації. Тут вже відбувається монтаж необхідного обладнання: ванн, душових кабінок, унітазів, бойлерів, водонагрівачів, змішувачів, раковин, лічильників тощо. І якщо справа в руках професіоналів — усе це займе у вам мінімум часу. Маючи багаторічний досвід у цій сфері ми виконаємо усі поставлені завдання у найкоротші терміни, а головне — якісно та надійно, з використанням найкращих матеріалів.

За роки роботи у даній сфері послуг клієнти компанії «Енергон Груп» вже стали для нас не просто партнерами, але й добрими друзями, адже ми максимально швидко реагуємо на їхні побажання, готові у будь-який час прийти на допомогу чи надати консультацію. А уникнути таких неприємностей як відсутність води, протікання, або ж нестабільний напір дозволить своєчасне обслуговування систем водопостачання та водовідведення, у якому, повірте, нашим спеціалістам немає рівних.

І пам’ятайте, що «Енергон Груп» — це широкопрофільна компанія з відмінною репутацією, багаторічним досвідом роботи, злагодженою і професійною командою та найсучаснішим обладнанням, яка працює заради комфорту своїх клієнтів. З нами Ви зекономите сили, нерви, гроші та час. Звертайтесь і переконайтесь у цьому самі!