Сервіс

Ми виконуємо повний комплекс робіт по встановленню, утриманню та обслуговуванню наших систем. На кожний від роботи обов’язково надаємо як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування. Крім того, можливе проведення фахівцями «Енергон Груп» не тільки побудованих нами систем, але й тих об’єктів в інсталяції яких ми не брали безпосередньої участі. Тому коли ви звертайтесь в нашу компанію, то заздалегідь можете розраховувати на гарантійне обслуговування своїх геліосистем, теплових насосів та традиційних систем теплопостачання.

Для більш якісної та швидкої роботи з кожним окремим об’єктом ми ведемо каталогізацію усієї потрібної інформації про кожну задачу. Завдяки цьому ми маємо в наявності усі необхідні схеми, фотографії та паспорта обладнання, що використовувалось в кожному окремому випадку. Також ми маємо свій власний склад, що дозволяє в найкоротші терміни вирішити будь-яку проблему заміни частини обладнання по гарантії.

Звісно ми проводимо ретельний контроль якості на етапі виробництва, а також прискіпливий відбір виробників обладнання. Завдяки цьому «Енергон Груп» спромоглась отримати максимальні показники відмовостійкості комплектуючих.

Проектування

Проектування

Монтаж

Монтаж