Про компанію

Наша компанія росте і розвивається на українському ринку вже досить тривалий час. За 12 років діяльності ми значно розширили як свої технічні можливості, так і географію областей, де використовуються наші послуги. «Енергон Груп» починала з встановлення індивідуальних систем опалення в житлових і промислових приміщеннях в місті Тернопіль, а вже за три роки потому компанія почала активно виконувати підрядні роботи по монтажу систем опалення та водовідведення на автомийках області.

«Енергон груп» були першими в тернопільському регіоні, хто починав встановлювати геліосистеми для нагріву гарячою води. Наразі ми маємо значно більші потужності, що дозволяють виходити на всеукраїнський ринок. На сьогоднішній день компанією реалізовано і запущено в експлуатацію більш ніж 1000 як житлових, так і промислових систем по всій країні. Наші технологічні рішення є сучасними і енергозберігаючими, тому крім встановлення нового обладнання, там де це потрібно, ми також вдосконалюємо вже існуючі об’єкти, маючи все необхідне для інноваційної модернізації.

Увесь час ми знаходимся в пошуках нових раціональних рішень, що зможуть підняти планку наших можливостей на ще більш високий рівень. При цьому в своїх інженерних проектах ми не завжди відаємо перевагу устаткуванню західних розробників, але коли можливо завжди раді використовувати і здобутки власних виробників. «Енергон Груп» завжди заряджений на майбутнє та робить усе від себе залежне, щоб йти в ногу з часом.